SPOLUPRACUJEME

Na této stránce budete mít možnost nalézat zajímavé aktivity, projekty nebo organizace, se kterými spolupracujeme a které považujeme za podnětné pro všechny, kdo mají rádi české lyžování a sportování všeobecně.

 

Klub českých turistůKlub českých turistů -logo

Velmi významné a známé zájmové sdružení, které již více než 120 let podporuje a rozvíjí ducha rekreačního sportu na českém území.  Značka SKIVO navázala v roce 2011 s KČT spolupráci s cílme podpořit úsilí o rozvoj a propagaci rekreačního lyžování všech typů. Rádi bychom přispeli k osvětě a vylepšení znalostí pro rekreační lyžaře, o podmínkách pro konfortní a bezpečné lyžování a o možnostech dobré a přitom dostupné přípravy před lyžováním i během lyžování.

 

Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad labem

Katedra tělesné výchovy Pedagogické fakulty pořádá velmi pěknou a inspirativní akci: Přebor Univerzity J.E. Purkyně v přespolním běhu a v běhu na lyžích.  Tyto akce mají důležitý osvětový charakter a slouží k popularizaci běhu na lyžích zejména u studentů univerzity, ale také u široké veřejnosti ústeckého regionu...(zde více)

 

VSK Humanita – lyžařský oddíl

Oddíl běžeckého lyžování složený nejen ze studentů, pořádající mimo jiné závod  seriálu Vysokoškolské ligy. Členové oddílu se pravidelně zúčastní tradičních dálkových běžeckých závodů (Jizerská padesátka, Orlický maraton) ...(zde více)

 

 

TJ Jiskra Králíky , o.s. – lyžařský oddíl

Odddíl pořádá několik zajímavých závodů v běhu na lyžích: Závod Českomoravského poháru, Závod Pardubického kraje, Veřejný závod v běhu na lyžích v kategorii dospělých a současně Memoriál Slávy Hernycha.

 

 

SKI Jilemnice o.s.

Občanské sdružení pro podporu a rozvoj sportu a tělovýchovy v oblasti Krkonoš. Pořádá a podílí se na přípravě celé řady setkání, závodů pro vrcholové i rekreační lyžaře. Historie spolku sahá až do 19 století, kdy stál u kolebky českého lyžování...(zde více)

 

TJ Sokol Senohraby - lyžařský oddíl

Oddíl s bohatou historií. Provozuje a udržuje příjemné lyžařské běžecké tratě nedaleko Prahy. Pořádádá v zimě závody na běžkách a během roku navíc již vyhlášené akce jako jsou Jarní běh, Bonavita běh, Podzimní běh lyžařů nebo běh do vrchu Hvězdonice-Ondřejov.